ElektrA*-=TeaM=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

ElektrA*-=TeaM=-

ElektrA*T3am Cei mai buni Playeri
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 lasati pantera care are ciuda pe mn ca e se tot credea mai bun ca mn si akm cand o vazut ca shadow mo ales pe mn in locul lui i so facut ciuda si cauta motive sa ma dati afara......daka vreti sa va spun regulile spuneti si eu vi le zic voua

In jos 
AutorMesaj
the wolf

the wolf


Mesaje : 5
Data de înscriere : 18/11/2008
Varsta : 27
Localizare : peste tot

lasati  pantera care are ciuda pe mn ca e se tot credea mai bun ca mn si akm cand o vazut ca shadow mo ales pe mn in locul lui i so facut ciuda si cauta motive sa ma dati afara......daka vreti sa va spun regulile spuneti si eu vi le zic voua Empty
MesajSubiect: lasati pantera care are ciuda pe mn ca e se tot credea mai bun ca mn si akm cand o vazut ca shadow mo ales pe mn in locul lui i so facut ciuda si cauta motive sa ma dati afara......daka vreti sa va spun regulile spuneti si eu vi le zic voua   lasati  pantera care are ciuda pe mn ca e se tot credea mai bun ca mn si akm cand o vazut ca shadow mo ales pe mn in locul lui i so facut ciuda si cauta motive sa ma dati afara......daka vreti sa va spun regulile spuneti si eu vi le zic voua Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 10:13 pm

nick:the wolf
Sus In jos
 
lasati pantera care are ciuda pe mn ca e se tot credea mai bun ca mn si akm cand o vazut ca shadow mo ales pe mn in locul lui i so facut ciuda si cauta motive sa ma dati afara......daka vreti sa va spun regulile spuneti si eu vi le zic voua
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Il laud pe Uscatu i cel mai bun jucator pe care lam vazut :D
» shadow nu este corect in legatura cu titulari care joaka in meciuri le clanului.....
» imi dati si mie admin plss
» daka nu iti rasp tie pe mess nu inseamna ca nu le stiu
» important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!un jucator titular nu stie regulile clanului!!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ElektrA*-=TeaM=- :: Server :: Reclamatii-
Mergi direct la: