ElektrA*-=TeaM=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

ElektrA*-=TeaM=-

ElektrA*T3am Cei mai buni Playeri
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 shadow nu este corect in legatura cu titulari care joaka in meciuri le clanului.....

In jos 
AutorMesaj
Pantera-neagra

Pantera-neagra


Mesaje : 8
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : In intunerik

shadow nu este corect in legatura cu titulari care joaka in meciuri le clanului..... Empty
MesajSubiect: shadow nu este corect in legatura cu titulari care joaka in meciuri le clanului.....   shadow nu este corect in legatura cu titulari care joaka in meciuri le clanului..... Icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 10:30 pm

vreau sa il reclam pe shadow!!!am intrat in clan...am dat testare pe sv cu lag k ,nu am trecut testarea.....am primit adoua testare.......sv fara lag (mi la dat tot shadow),k am intrat am jucat MAI BINE DECAT SHADOW....nu am fost pus titular in meciur (uitativa la membri clanului) din cauza geloziei lui....am adus un prieten the wolf in clan a fost pus titular pentru ca jucat in echipa cu mn (eu il raneam pe shadow ma omora apoi the wolf il omora pt ca nu mai avea viata).....asa ceva nu e corect......in data de 20.11.2008...am intrat pe acelasi sv de mai sus si din nou am jucat mai bine ca shadow el pe ultimele locuri iar eu pe priumele....mi sau facut poze de catre adminul sv acela sa vada daca nus codat nu am avut.....pt shadow tot noob raman chiar daca jok mai bine ca el chiar daca jok mai rau.....si vb foarte urat cu mn....si parca in regulament scria sa nu ne vb urat...nu?poi shadow citeste regulamentul inainte sal scriii......astept raspuns ...........o zi buna Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ..sper sa luati o decizie corecta..macar voi ca umbra.........
Sus In jos
 
shadow nu este corect in legatura cu titulari care joaka in meciuri le clanului.....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» lasati pantera care are ciuda pe mn ca e se tot credea mai bun ca mn si akm cand o vazut ca shadow mo ales pe mn in locul lui i so facut ciuda si cauta motive sa ma dati afara......daka vreti sa va spun regulile spuneti si eu vi le zic voua
» Membrii clanului!!
» IMPORTANT Pt membri clanului
» important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!un jucator titular nu stie regulile clanului!!!!!!!!
» Afli Ip celor cu care vorbesti pe messenger

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ElektrA*-=TeaM=- :: Server :: Reclamatii-
Mergi direct la: